Behziapp

نصب و معرفی اپلیکیشن سامانه به زی در نواحی منطقه سه

امروزه اقلام متعددي از زباله هاي شهري كه حجم قابل توجهي دارند، قابليت بازيافت دارند. كاغذ به عنوان يكي از محصولات طبيعت سرسبز و جنگلهاي طبيعي، سهم زيادي از كيسه هاي زباله خانگي و مراكز اداري و تجاري را به خود اختصاص مي دهد.فعالیت صنعتی بازیافت کاغذ از سال 1333 در نخستین کارخانه مقواسازی کشور انجام شد. وجود تقاضا در بخش هایی از صنعت که به کاغذهای با کیفیت بالا نیازی نداشت سبب شکل گرفتن فعالیت هایی در زمینه بازیافت کاغذ شد. به مرور این امر در بخش های دیگر نیز به صورت مدرن و مکانیزه امروزه ارتقا یافت.

اپلیکیشن به زی

بازیافت و تفکیک پسماند خشک از مبدا

مجموعه به زی در راستای بستر سازی فرهنگی با هدف بازیافت پسماند خشک از مبدا برای شهروندان تهرانی ایستگاه های مدیریت پسماند را نواحی 6 گانه منطقه سه شهر تهران برپا کرد.

behziapp

حضور آموزشگران سامانه به زی در نواحی منطقه 3

Behziapp

معرفی سامانه آنلاین به زی در منطقه سه کلان شهر تهران

آموزشگران سامانه آنلاین به زی با حضور ایستگاه های بر پا شده هر ناحیه با پخش تراکت و نصب رایگان اپلیکیشن به زی بر روی گوشی های هوشمند مشغول به فعالیت بودند و اطلاع رسانی به شهروندان محترم . در هر ناحیه 6 غرفه برپا شد.

Behziapp

آموزش و نصب اپلیکیشن به زی برای شهروندان

همچنین آموزشگران این مجموعه شرایط فعالیت سامانه آنلاین به زی را برای علاقه مندان شرح دادند و شهروندان گرامی برای پیوستن به خانواده به زی دعوت به همکاری کردند.

http://behziapp.com

این همایش در هر ناحیه منطقه سه به مدت دو روز برگزار خواهد شد. تا کنون، چهار روز از برگزاری ایستگاه های سامانه به زی میگذرد و همچنان تیم اجرایی به زی میزبان شهروندان گرامی منطقه 3 است. behziapp

0 نظرات

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *