اپلیکیشن به زی

طرح بازیافت در برند های معتبر دنیا 2

در توضیحات گذشته به این موضوع اشاره کردیم که برخی کمپانی های محبوب و معروف دنیا در راستای حفظ محیط زیست و اکوسیستممان، اعلام نمودند که در ازای گرفتن وسایل و ظرف ها و کالاهای قدیمیشان به مشتریان سرویس های رایگان و خدمات و وسایل نو ارائه میکنند.

اپلیکیشن به زی

بازیافت محصولات قدیمی

در این خبر نامه به ادامه ی گزارش شرکت های معتبر دیگری در دنیا می پردازیم که محصولاتشان را خودشان بازیافت میکنند.

اپلیکیشن به زی

بازیافت پرینتر های قدیمی توسط شرکت تولید کننده

شرکت لوازم آرایشی MAC :

وب سایت MAC می نویسد: “از آنجا که ما تعهد شما را نسبت به محیط زیست به اشتراک می گذاریم ، MAC بازده بسته بندی اصلی خود را از طریق برنامه بازگشت به MAC می پذیرد.” در آنجا گزینه های مختلفی از برچسب حمل و نقل و اطلاعات اضافی در مورد چگونگی بازخرید پاداش خود پیدا خواهید کرد. علاوه بر این جعبه های مقوایی ، از ظروف نمونه ، لوازم و لوازم آرایشی و ابزار ، سایه چشم و پودرهای فلزی Pro Palette ، موارد آرایش ، ورق های فیلم و سایر لوازم جانبی نیز جلوگیری می کند.

اپلیکیشن به زی

پلت های قدیمی MAC

یک ردیف اضافی برای بازگشت به MAC وجود دارد ، که به طور انحصاری برای اعضای برنامه پاداش MAC Select موجود است. این بازگشت به MAC Expanded است ، و با چند قدرت اضافه شده همراه است. هنگامی که مشتریان MAC Select شش ظرف خالی را برمی گردانند ، می توانند رژلب ، براق لب و یا سایه چشم منفرد خود را انتخاب کنند ، به ارزش حداکثر 18.50 دلار.

اپلیکیشن به زی

تنها شرکت لوازم آرایشی که در ازای بازگرداندن 6 بسته ی خالی یک رژ لب اهدا میکند.

هنوز هم شرکت های آرایشی و بهداشتی بیشتری وجود دارند که ظروف خالی را برای مشتریان بازیافت می کنند ، فقط بدون آرایش رایگان. Aveda و Origins بسته بندی محصول مورد استفاده را در مکان های فروشگاه قبول می کنند ، در حالی که Garnier یک برنامه رایگان ارسال نامه با Terracycle را پشتیبانی می کند. حتماً وب سایت مارک مورد علاقه خود را بررسی کنید تا ببینید برنامه ای برای شما وجود دارد یا خیر.

 

 

0 نظرات

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *