behziapp

هنوز شروع به بازیافت نکرده اید؟ پس همین امروز شروع کنید

تفکیک پسماند جنبشی جهانی و در راستای حفظ محیط زیست است. تمایل ذاتی همه افراد جامعه در راستای کمک به بهبود این ماجراست اما برای جمع آوری و تفکیک از مبدا پسماند مشکلاتی وجود دارد که مهم ترین آن نبود فضای کافی برای جمع آوری و نگهداری است.

بازیافت و تفکیک پسماند از مبدا

ایده های جذاب و خاصی برای سطل های خانگی وجود دارد که به شما برای سازماندهی بازیافت کمک میکند.

اگر به فکر شروع بازیافت هستید پس فقط به یک ایستگاه جدید نیاز دارید تا برنامه تان را عملی کنید, در این مقاله ما به ایده های جالب بازیافت خانگی اشاره میکنیم:

سطل‌های زباله و ایستگاه‌های بازیافت ساده ای وجود دارند که می‌توانید در زمان بسیار کمی بسازید و بسیاری از آنها را می‌توانید با چیزهایی بسازید که در اطرافتان دارید.

اگر عاشق انجام پروژه ها و ایده های خودتان هستید و میخواهید از اثاثیه شکسته گنجینه های زیبایی بسازید با ما همراه شوید.

  • ایستگاه هایی که میتوانید با سطل یا بطری های رنگارنگ پشت در یا کنار دیوار نصب کنید:
بازیافت و تفکیک پسماند از مبدا

بازیافت و تفکیک پسماند از مبدا

این ایده جالب میتواند برای کودکان هم جالب باشد و یک راه عالی برای آموزش مسئولیت پذیری برای آنها است. از پلاستیک تا کاغذ و مقوا را در سطل های مجزا بازیافت کنید. امیدواریم این روش برای شما جالب باشد حتی اگر نمیخواهید پروژه بازیافت را انجام دهید این ایده روشی جالب و بهداشتی برای تفکیک و طبقه بندی وسایل است.

سامانه آنلاین به زی

مسئولیت پذیری و آموزش تفکیک پسماند به کودکان

  • اگر فضای کافی برای ایجاد یک ایستگاه بازیافت خوب ندارید و در یک آپارتمان زندگی می کنید، پشت آشپزخانه یا یک در بزرگ میتوانید از سطل، کیسه های پلاستیکی و یا صندوق های چوبی کوچک برای نگه داری پسماند استفاده کنید.
behziapp

به زی سامانه آنلاین تفکیک پسماند خشک از مبدا

  • سطل های فلزی ایده ای جذاب برای تفکیک قوطی و پلاستیک است.

اپلیکیشن به زی

  • یک کابینت قدیمی را به یک ایستگاه بازیافت کوچک تبدیل کنید. و بخش های مختلف آن را با سطل هایی که در آن قرار میدهید از هم تفکیک کنید.

behziapp

  • گاهی وقت ها شاید نظم و ترتیب برای شما خیلی مهم باشد و دوست دارید سطل ها مخفی باشند، میشود یک کمد مخصوص در آشپزخانه داشت و به چشم یک قلک خانگی به آن نگاه کرد که با فروش ملزوماتی که نه زباله است و نه دیگر مورد استفاده هستند. هم با محیط زیست مهربان بود و هم از مواد دورریختنی درآمد زایی کرد.
بازیافت و تفکیک پسماند از مبدا

ایده های جذاب برای ایستگاه خانگی تفکیک پسماند خشک از مبدأ

  • پالت های و جعبه های چوبی برای تزیین فوق العاده و شیک هستند. هم میتوانند پایه برای گلدان های گل و گیاه باشند و یا هر چیز دیگری که میخواهید و هم زباله دان و مخزنی برای بازیافت خانگی شما که ساخت و ساز آن بسیار ارزان است.

بازیافت و تفکیک پسماند از مبدا

0 نظرات

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *